Evinizin taşınması işlemini, eşyalarınızın paketlenmesinden yerleştirilmesine kadar tüm aşamalarında yanınızdayız. Eşyalarınızı doğru bir şekilde paketleyerek, hasar görmemesi ve yerleştirilmesi sırasında zorluk yaşanmamasını sağlıyoruz. Özellikle kırılabilir eşyalarınız için özel kutular ve yumuşak malzemeler kullanıyoruz.

Binada bulunan asansörler sınırlı ise, eşyalarınızı daha küçük parçalara bölerek taşıyor ve herhangi bir sorun yaşatmıyoruz. Taşınacağınız yere ulaşım zor ise, önceden gerekli izinleri alarak ve yol tariflerini hazırlatarak, evinizin taşınması işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için, evinizin taşınması sırasında herhangi bir sorun yaşamamanızı sağlıyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesinden yerleştirilmesine kadar tüm aşamalarda profesyonel ekibimiz tarafından destek alarak, stresli bir süreçten kurtulabilirsiniz.

“Şişli Evden Eve Nakliyat” olarak, evinizin taşınması işlemini verimli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Eşyalarınızın güvende ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlıyor ve işlemlerinizi düzenli ve profesyonel bir şirketle gerçekleştirmiş olursunuz